Değerli Kampçı Babalar ve Çocuklar ,

13 Haziran 2015’de Çamkoru Tabiat Parkında yapacağımız kamp ile ilgili hatırlatmalarımız ;

Saat 11:00’a kadar aşağıda tarifi olan kamp alanımızda olmanızı hatırlatır ve yanınızda gelirken Annelerinizin hazırladıkları dışında; yedek, ayakkabı, çorap, iç çamaşırının dışında spor ayakkabınızı, eşofmanınızı, kalın giyecekleri unutmayınız.

Ayrıca belirttiğimiz el feneri, yağmurluk, şemsiye unutulmamalı.

Neşe ile geçmesini beklediğimiz kampımızda kamp ateşimiz yanacaktır. Kamp alanımız içindeki çardaklar kamp süresince kullanılabilecektir.

Çamkoru Tabiat Parkına Ankara’dan ulaşım;

E5 Karayolunu tercih edecekler için Kızılcahamam’ı yaklaşık 6 km. geçtikten sonra, sola Çamlıdere ayrımından dönünüz ve sağ kulvarı takip ederek yine yaklaşık 6 km. sonra sağa Gerede ayrımını takip edin. Yaklaşık 4 km.sonra sola Tabiat Parkına dönün ve sol kulvarı takip ederek kamp alanımıza ulaşın.

İstanbul Otobanını tercih edecekler için Çamlıdere gişelerinden çıkış yapın, Çamlıdere ilçesi içinden geçip yolun sonunda ‘ T ‘ ayrımdan Sol’a dönün ve yaklaşık 5km. sonra sola Gerede ayrımını takip edin. Yaklaşık 4 km.sonra sola Tabiat Parkına dönün ve sol kulvarı takip ederek kamp alanımıza ulaşın.

Kamp alanımıza ulaşmanız için, sizi acil arayacaklar için irtibat telefonumuz 0 312 751 12 12‘yi aranabilir. Cep telefonları sürekli çekmeyebilir.

Meraklıları için, Kamp Kordinatları.

40 Derece 34 Dakika 49,34 Saniye Kuzey
32 Derece 30 Dakika 11,48 Saniye Doğu

Kamp misafirlerini bekliyor…

13 Haziran Çamkoru Kampı: Değerli Kampçı Babalar ve Çocuklar

Post navigation