Oğlumla beraber katılma şansı bulduğum ilk kamp; babalarçocuklar kampı. Harika bir deneyim yaşadık. Heyecanlı geldik, mutlu ayrılıyoruz. Bütün kamp ekibine ayrı ayrı teşekkür ederiz. Kendimizi evimizde hissettik.

Ayrıca Decathlon’a da teşekkürü borç biliriz.

Anıl Bora SARI-Selçuk SARI

 

Hava şartlarının olumsuz olmasına ve çocuğumun rahatsızlığına rağmen kampa geldim. Şimdi bu kararımın ne kadar doğru olduğunu düşünüyorum. Farklı insanların aynı ortamda kısa sürede kaynaşmasını sağlamak beceri istiyor. Bu konuda bütün ekibi tebrik ediyorum. Kendimizi evimizde hissettiren sıcak ekibe ve Aşkın beye teşekkürler.

Edibali KÖKSAL

 

Müthiş bir doğa müthiş çalışanlar.Yoğun çalışma temposundan sonra oğlumla geçirdiğim en güzel hafta sonlarından biri oldu. Sanırım en anlamlı cümleyi oğlum söyledi  “Büyüyünce bende oğlumu buraya getireceğim.” Emeği geçen herkese teşekkürler.

Deniz KOÇER-Ulaş KOÇER

 

İki gün bizi rutinden kurtardığınız için teşekkürler. Çocukluğumu yeniden, çocuğumla yaşattınız.

S.G

 

Kamp çalışanlarına, katılan baba ve çocuklara çok teşekkürler. En yakın zaman da tekrar gelmek dileğiyle.

Zafer DEMİR-Mehmet DEMİR

 

Sevgili Babalar ve Çocuklar kampı,

Uzun zamandır çocuğumla tam bir gün geçirmemiştim. Çok keyifli iki gün geçirdik. Çok güzel takım çalışmaları oldu. Her şey güzeldi demek az kalır her şey mükemmeldi.

Hepinize çok teşekkürler.

Serkan AKINER-Efe AKINER

 

Oğlum ile birlikte geçirdiğimiz ilk kamp deneyimimiz çok mükemmel ve eğlenceliydi. Emeği geçen herkese çok teşekkürler.

Mustafa Kaan ÇELİK-Mustafa ÇELİK

 

Yoğun iş temposu içinde yeterince ilgilenemediğimiz ya da ihmal ettiğimiz çocuklarımız ile kaliteli zaman geçirebildiğimiz bu kamp ortamında olmaktan mutlu oldum. Oğlumun da mutlu olması beni bu tür aktivitelere daha çok katılmak konusunda teşvik etti. Yeniden görüşeceğiz . İyi ki bu kampı düşünmüş ve yapmışsınız. Sevgiler.

Hakan AÇIL-Umut AÇIL

 

Sevgili Babalar ve çocuklar Kampı,

Oğlumla birlikte böyle bir faaliyete katılmayı uzun süredir istiyorduk. Umduğumuzdan çok daha keyifli ve eğlenceli bir kamp oldu .Eleştirecek bir şey bulmak da mümkün değil.

Bize bu keyfi yaşattığınız için teşekkür ederiz.

Yiğit ERSOY-Bartu ERSOY

 

Babalar ve Çocuklar Kampı sosyal travmada bulunan ülkemiz ve insanları için harikulade bir
oluşum. Çocuğum Ege Deniz ve benim için, doğa ve güzel bir orman havasında yaşanmış 26
saatlik yakalanması zor ve enfes gün için tüm çalışan ve yapımcılara teşekkürler

.Altan Deniz

 

Emeği Geçen Herkese,18/06/2011 ve 19/06/2011 tarihleri arasında organize etmiş olduğunuz “ Babalar ve Çocuklar“ kampına katılmaktan büyük mutluluk duyduk ve mutlaka bunun devamının olmasını diliyoruz. Mevcut şehir hayatının stresinden uzak oğlumla bir gün boyunca zaman geçirmiş olmak kadar ne oğlumu ne de beni mutlu edecek başka bir şey yok. Her şey için çok teşekkür ediyoruz.Sevgilerimizle.

Arda’nın Babası

 

Babalar kampı temalı düzenlemiş olduğunuz organizasyonu ve ekibinizi çok beğendim. “İyibir Takım “ olmuş.Kızımla ilk tecrübemdi, bu açıdan benim için önemliydi. Bilgi verdiğiniz takdirde eşimiz dostumuzla birlikte sizinle olmaktan çok mutlu oluruz.Sevgiler,

Atilla Yüce Kızım Öykü Yüce

 

Babalar kampı organizasyonunda emeği geçenlere teşekkürleri bir borç kabul ediyoruz.Çocuklarımla güzel iki gün geçirdik. Bundan sonra yapılacak organizasyonlarınızı bekliyoruz.Herkese Teşekkürler

Cemalettin Başpınar Barış Başpınar (Ayşe Abla Okulları), Fırat Başpınar (Tevfik Fikret Okulu)

 

Babalar ve Çocuklar Kampı büyük kızım Ceyda ile 24 saatimizi beraber geçirdiğimiz bir aktivite oldu. Umarım küçüğüm Defne ile de böyle güzel bir paylaşımımız olur.Ceyda ile daha önceleri de tatilde, balıkta, diğer zamanlarda mecburi birlikteliklerimiz oldu (Annemizin işi toplantıları sebebi ile). Ama böyle doğal ortamlarda çocuğumun doğa ile iç içe ve mücadele gücünün artmasını görmek en büyük mutluluğumdu.Şimdi sırada Ceyda ile birlikte Kadıköy’de Fenerbahçe maçını seyretmekte.Darısı küçüğüm Defne’nin başına.Emeği geçen herkese Teşekkürler.

Cenk Bilgin

 

Kamp programı beklediğimizden güzeldi. Dün yağmurlu olması nedeniyle çadır deneyimi yaşayamadık. Umut ederim bir sonraki seferde bunu yaşayabiliriz.Kamp ekibinin güler yüzlü ve hoşgörülü tavrı bizi memnun etti.Her şey için teşekkür ederim.

Etem Akgündüz

One thought on “GÖRÜŞLER

Comments are closed.